Konkurs pt. „II Pomorski Festiwal Krótkich Filmów o HIV”

Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pt. „II Pomorski Festiwal Krótkich Filmów o HIV”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa pomorskiego. Celem konkursu jest popularyzacja informacji dotyczących zasad profilaktyki HIV/AIDS, promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych, integrowanie środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie promocji zdrowia poprzez kontakt z sztuką i aktywność artystyczną.

Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie stworzenie krótkiego filmu o treści zgodnej z regulaminem (w załączeniu) i przekazanie go do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gdańsku, ul. Dębinki 4, 80-211 Gdańsk do dnia 9 kwietnia 2018r.
Do dnia 17 kwietnia 2018r. Komisja Konkursowa dokona wyboru prac, które wezmą udział w uroczystym finale, zaplanowanym na dzień 25 kwietnia 2018 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym. Finał, wzorem pierwszej edycji konkursu z 2016 roku, będzie się składał z dwóch części: konkursowej (projekcja zakwalifikowanych filmów) oraz panelu edukacyjnego zawierającego prelekcje specjalistów w dziedzinach profilaktyki HIV/AIDS oraz tworzenia profesjonalnych materiałów filmowych. Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie.

Do pobrania:

Regulamin konkursu

Zgłoszenie uczestnictwa

Oświadczenie pełnoletniego uczestnika konkursu

Oświadczenie przedstawiciela ustawowego

© 2006 - 2019 PSSE w Gdańsk.

Unikalnych wizyt: 2195734

realizacja: Nabucco