Wyniki konkursu plastycznego o substancjach psychoaktywnych „Młodość bez używek”

 

W dniu 14 grudnia 2018r. komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich 67 prac plastycznych nadesłanych w ramach konkursu „Młodość bez używek”, dokonała wyboru laureatów:

Laureaci konkursu plastycznego o substancjach psychoaktywnych ph. Młodość bez używek”:

Kategoria I – klasy IV-VI:

I miejsce - Lena Zwolińska - Szkoła Podstawowa Nr 92 ul. Startowa 9

II miejsce - Solomiia Krutskevych - Szkoła Podstawowa Nr 47 ul. Reformacka 18

Paulina Dargacz - Szkoła Podstawowa Nr 83 ul. Stokłosy 1

III miejsce - Jan Naumiuk - Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata ul. Do Studzienki 38

Olimpia Milcarz - Szkoła Podstawowa Nr 55 ul. Wolności 6a

wyróżnienie - Nadia Szlachta - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 ul. Jagiellońska 14

Amber Fernandez - Szkoła Podstawowa Nr 20 ul. Wczasy 3

Alicja Górecka - Szkoła Podstawowa Nr 50 ul. Grobla IV/8

 

Kategoria II – klasy VII-VIII i gimnazjum:

I miejsce - Karolina Krause i Oliwia Niemyska - Szkoła Podstawowa Nr 49 al. Legionów 11

II miejsce - Filip Jacaszek - Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata ul. Do Studzienki 38

Amelia Korczak - Szkoła Podstawowa Nr 47 ul. Reformacka 18

III miejsce - Paulina Prośniewska - Szkoła Podstawowa Nr 55 ul. Wolności 6a

Natalia Słowińska - Szkoła Podstawowa Nr 88 ul. Boguckiego 44

Agnieszka Grabińska - Ogólnokształcące Szkoły Sportowe ul. Kołobrzeska 77

wyróżnienie - Paulina Kowalewska - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 ul. Jagiellońska 14

Klaudiusz Jóźwiak - Szkoła Podstawowa Nr 26 ul. Karpia 1

Julia Cholewa - Szkoła Podstawowa Nr 69 ul. Zielony Trójkąt 1

Kacper Malec - Szkoła Podstawowa Nr 50 ul. Grobla IV/8

 

Kategoria III – szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce - Kalina Nojszewska - Zespół Szkół Energetycznych ul. Mikołaja Reja 25

II miejsce - Paulina Pawlak - Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” ul. Gdyńskich Kosynierów 11

III miejsce - Marta Biesiekierska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 11
al. Hallera 16/18

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!


 

Wyniki konkursu „Najlepszy szkolny koordynator

III edycji programu Dopalacze – nowe wyzwania”

 

W dniu 14 grudnia 2018r. komisja konkursowa dokonała wyboru laureatów konkursu „Najlepszy szkolny koordynator III edycji programu Dopalacze – nowe wyzwania”:

 

Kategoria I –szkoła podstawowa i gimnazjum:

I miejsce - Aleksandra Andruszkiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 49/SP 69 al. Legionów 11

II miejsce - Alicja Dąbrowska - Szkoła Podstawowa Nr 92 ul. Startowa 9

Małgorzata Rucka - Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Stryjewskiego 28

III miejsce - Urszula Malicka - Szkoła Podstawowa Nr 55 ul. Wolności 6a

Bożena Słowikowska - Szkoła Podstawowa Nr 26 ul. Karpia 1

wyróżnienie - Alina Zabawska - Ogólnokształcące Szkoły Sportowe ul. Kołobrzeska 77

Ilona Pawłowska - Szkoła Podstawowa Nr 47 ul. Reformacka 18

Ewa Guzowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (SP 77) ul. Jagiellońska 14

 

Kategoria III – szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce - Dorota Kalinowska-Iwaniec - Zespół Szkół Energetycznych ul. Mikołaja Reja 25

II miejsce - Danuta Jabłońska - CKZiU nr 1 al. Hallera 16/18

III miejsce - Lidia Stachowicz - Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” ul. Gdyńskich Kosynierów 11

 

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!

 

© 2006 - 2019 PSSE w Gdańsk.

Unikalnych wizyt: 2195718

realizacja: Nabucco