Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gdańsku, w związku z rozpoczęciem roku szkolnego uprzejmie przypomina o trwającym do 30 września br. konkursie pt. „Oddal to”, który poświęcony jest zainteresowaniu opinii publicznej, szczególnie młodzieży, zdrowym stylem życia.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

1. Konkurs indywidualny skierowany do ogółu społeczeństwa.

2. Konkurs skierowany do uczniów szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Istotą konkursu jest wykonanie zdjęcia telefonem komórkowym przy pomocy aplikacji „Oddal to”, dostępnej w sklepie Google Play oraz App Store, które ukazuje czynniki szkodliwe dla zdrowia i promuje w ten sposób zdrowy styl życia. Zdjęcie konkursowe powinno spełniać następujące wymagania:

1. Do konkursu może być zgłoszone zdjęcie, którego motywem przewodnim będzie tematyka związana z profilaktyką zdrowotną i zdrowym stylem życia.

2. Zdjęcie nie może zawierać treści reklamowych ani o charakterze komercyjnym.

3. Na zdjęciu nie mogą być widoczne znaki towarowe.

4. Zdjęcie powinno być poprawne technicznie.

Ponadto należy zwrócić uwagę uczestnikom konkursu, aby przesłane prace konkursowe nie zawierały obraźliwych i wulgarnych treści.

Przygotowaną pracę w wersji elektronicznej zapisanej na nośniku cyfrowym (płyta CD, DVD, pamięć flash), należy przesłać do siedziby Głównego Inspektora Sanitarnego w terminie do 30 września 2016r., z dopiskiem na kopercie „Konkurs Oddal to”.

Do wygrania nagrody o łącznej wartości 30 000 zł!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.gis.gov.pl oraz www.pth.pl. 

Ostatnio dodane:

Archiwum

© 2006 - 2020 PSSE w Gdańsk.

Unikalnych wizyt: 2288819

realizacja: Nabucco