II edycja konkursu pt.: „Szkoła wolna od używek”

w ramach programu edukacyjnego pt. „ARS, czyli jak dbać o miłość?”

 

Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gdańsku zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu pt. „Szkoła wolna od używek”.

Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim skierowanym do szkół ponadgimnazjalnych, które zrealizowały bądź zrealizują przed przesłaniem pracy konkursowej program edukacyjny „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i opisaniu projektu edukacyjnego dotyczącego wymienionej tematyki oraz przesłaniu efektów swojej pracy wraz z dokumentami do Powiatowej Stancji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gdańsku,
ul. Wałowa 27 (decyduje data stempla pocztowego) bądź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 kwietnia 2018r.

Prace konkursowe będą oceniane na trzech poziomach: powiatowym, wojewódzkim i krajowym. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gdańsku powołuje jury na poziomie powiatowym, które ocenia prace konkursowe.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami znajduje się na stronie internetowej: http://www.szkolawolnaoduzywek.pl./regulamin_konkursu-28

Ostatnio dodane:

Archiwum

© 2006 - 2020 PSSE w Gdańsk.

Unikalnych wizyt: 2329751

realizacja: Nabucco